The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Svetainė

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriusPranešimas
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 0:14

Nuo dabar, šiandien. Pakeitė vaiką, jau pusiau evil toks, dar biški vat ir už Kathuką blogesnis bus. Supratęs, jog vartai į rojų atidaryti prisiglaudęs, kiek galėdamas arčiau, viena ranka truputi išskečia jos kojas ir eviliškai pakilnojęs antakiukus po poros akimirkų įsiskverbė į ją. Doooh, laimingiausios gyvenimo akimirkos. ^^
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 0:19

no way! už Kath blogesnis jis nebus. ji blogio sėkla, velnio atžala, blogio medis ir visa kita kartu sudėjus. bet faktas vienas. Kathukui patinka blogasis Damonas.
Pajutus rojų visu savo kūnų iš tos laimės vietos neranda. kaifuoja vaikas džiaugdamasis momentu
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 0:27

Neklausys jis Kathuko, bus blogesnis už ją ir taip geru atsibuvo nežinia kiek, vpš nieko dabar nebeklausys, tik savo galvos.
Patenkintas stebėjo jos veido miną ir emocijas, pagreitinęs tempą skverbėsi vis giliau jos vidun.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 0:29

Jeigu Kath sako, kad neįmanoma būt labiau evil tai reiškia neįmanoma. ir vapšie jis meistras. ji jį nusamdė tai Katherine vadas čia.
jau siekia rojų vaikas, laimės pilnos kelnės tik va ji be jų. Gerai, kad kaimynų neturi, o tai išsigąstu žmonės kas čia cypauja.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 0:40

Nebedirba jis jau tuo meistru, išmetė iš darbo, gi per Kathuką dabar vat ir nenuėjo, o kai dar pirma darbo diena tai vpš. Geriau pradės dirbi, koks jo tikrasis pašaukimas - sex telefonu, arba Damoniuko pristatymas į namus, prisistatys į nekaltų mergaičių namus ir tvirkint pradės.
Krč, po poros akimirku varo vaikas kaip reikiant, po to vėl stabteli, po to vėl pagreitną tempą, stengias visaip, kad tik Kathukas laimingas būtų. Kadangi jis toks gėris, tad senokai ir lytiniais santykiais užsiėmė, jei ne Kathuko sugrįšimas į miestelį nežinia kas jį perremontuotu, nebent pats susipratęs būtų, kad prie evil pajėgų grįšt reikia.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 0:43

Va tada Kathukas bus nuolatinė klientė. galėtų jis būt berniukas už pinigus. ir biznis geras ir užsiėmimas vat mėgiamas. greit čia jam dabar bus surastas.
Sakau, kad gėris sucks. reikia cilibatą priimt ir t.t. o vat būk evil tai iš lovos neišlipsi ar šiuo atveju nuo spintelės nenulipsi. O Kathukas laimingas, laaabai laimingas ir apsipatenkinęs.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 0:53

Joo, po šito dabar lankysis ir lankysis. Apie tą berniuką už pinigus pagalvos, ir skamba gerai ir jeigu biznis geras.. Pagalvos vaikas.
Celibatų jis čia šiaip, ar taip nepriimtų, geėris, ar blogis, nesusilaikytų jis nuo lytinio susilaikymo.
Laikydamas jos liemenį toliau kruta, juda išreikšdamas susižavėjimą, gal netgi ir meilę jai. Aišku meilę, kalbų nėra.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 14:57

Tada lauks ir lauks jo vaikas. Teggul džiaugias, nereiks į darbo biržą vaikščiot, tik skelbimą į laikraštį įdėt, kad tokias paslaugas teikia.
Ir gerai, kad nepriimtų, ką Kath su juo tada veiktų? monopoly žaistų?
Džiaugias jo rodoma tokio pobūdžio meile vis dar apsivyniojus jį visom galūnėm
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 21:44

Nee monopoly. Twisteri, visokiom pozikėm. Ravrr.
Žuodž, Damonėliui reikia visokias pozas išbandyti, tai toliau daro ką daręs, tik pakelia ją nuo to stalo ir turbo greičiu atsiranda kažkur kitam svetainės gale ant grindų. Užgulęs ją darbuojasi, bučiuoja lūpas, kaklą.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 22:50

jau protingiau, jau protingiau. miau net.
vuo čia patogiau Katherine'i apsivyniioja jį kojytėm, nagiukais švelniai ravrina (braižo) per jo nugarą. bučiuoja lūpytes, kakliuką, petukus, nu žuo ką tik bepasiekia.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 23:03

Viena ranka pradėjo ten jai plaukus raut, kita užsigulęs visą kūnelį glamonėt pradėjo. Veidelis ten kažkur tarp garbanų įsivėlęs, nebeišpainios galvelės, taip ir vaikščios įstrigęs ševeliūron.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptySk. 6 03 2011 - 23:09

bus jie kaip siamo dvyniai suaugę galvytėm. Rankom pradeda glostyt jo krūtinę, lūpom bučiuot visus šiuo momentu prieinamus kampus lyg tai būtų paskutinis kartas kada gali tai daryt. nors ką čia žinosi, gal suvalgys Kath Damoną ir nebebus kam meilės rodyt ir su kuo lytiškai šviestis
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptyPir. 7 03 2011 - 19:46

Jausdamas jos rankas ant savo krutinės ir lūpas, kurios lakstė po visus jo kūno lopinėlius kur galėdamos, lengvai sugavo jas prispausdamas prie saviškių. Kvėpuodamas svaiginančiais oro gūsiais jai į burną vis lėtino tempą, norėdamas parodyti, kad laiko limitas, kurį čia prabuvo po truputį baigiasi. Pabuvo pasileidėliu tokiu ir kol kas gana, kitą kartą, kai jau naują darbą susiras ilgiau pasisvečiuos.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptyPir. 7 03 2011 - 20:12

Kath aišku limitas per trumpas, bet jei reikia jam darbo ieškotis tai ką padarysi...
Norėdama dar juo pasidžiaugt suspaudžia jį ir neatsiplėšdama bučiuoja jau nebe šokoladines, nubučiuotas jo lūpytes ir bėgiodama pirštukais per jo kūną džiaugias tom gaila paskutinėm akimirkom.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptyAntr. 8 03 2011 - 0:18

Jai jį suspaudus, Damonėlis suprato, kad Kathukui labai patikti ir jis norėti tęsti. Bet kadangi jis toks evil dabar pasidarė, tai vis dar bučiuoja, viena ranka įsivėlęs į jos plaukus, kita įsirėmęs į grindis lyg traukdamasis atgal. Reikėjo gerą pasilikti, evil dabar nei šioks nei toks, dar blogiau. Karuoč, nepaleis Kathukas jo, tai kitos savaitės laikraščio reikės laukt, nespės skelbimo paduot. Dar geriau.. Pirkt reikės, kai skurde gyvena vaikas. Pavėluos skelbimą paduoti, grįš pas ją su byyg maišų, kad babkių prikištų, nes per ją visą savaitę, kuri galėjo būti pilna nuotykių, bus Kathukui ant uodegos.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptyAntr. 8 03 2011 - 17:36

Pradeda gailėtis Kathukas, kad jis eeevil dabar. būtų gėris tai lengviau priverstų. Bet poro prisimena, kad ji pati dar didesnis blogis tai tik išsišiepia bučiuodama jį ir papešdama gražiuosius jo plaukus. Va ir ševeliūros nebėra. O dėl laikraščio... taigi galima paklapsėt akim ir pradės kasdien laikraštį leist ir nemokamai skelbimą įdės, o tai fabar reikia mokėt po 1,50 už žodį.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptyAntr. 8 03 2011 - 18:23

Susiima už galvos su nuskriausta mimoza veide. Pasigraibsto plaukus, kurių pakaušis netikėtai prapliko. Pfff, karuoč, ataugs vaikui, bet pas jį irgi nervai gyvena, dantis turi, paims ir įkas į spenelį, žinos tada Kathukas, kaip plaukus raut. Atsilygindamas dar kol kas niekur nekanda, bet užtat išlenda su savo išmaniuoju Daikčiuku iš jos, toliau bučiuodamas.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 EmptyTr. 9 03 2011 - 19:33

Ataugs, tai vėl nupešios už tokį nekaltų mergaičių skriaudimą. Taigi Kath čia iš aistros plaukus nupešė, o jis iš keršto... booo kaip negražu. Katherine'ą jau nervavoja, kad visi čia turi išmaniuosus daikčiukus ir telefonus, o ji čia vapšie neišmani. nusprendė į topshop.com vaikas nueit, bet ne dabar. Dabar vaikas Damoną bučkina
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė - Page 5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 5 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 55Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: Pierce's-
Pereiti į: