The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Vampire Diaries


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Svetainė

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyPen. 4 03 2011 - 23:27

- tai radijušo nemoki sutvarkyt. kojas tvarstai, sužeistąsias nešioji, telikus tvarkai, o jau radijo nemoki..
suka galvą kur paraut grojantį daiktą.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyPen. 4 03 2011 - 23:33

Žiūri o.O veideliu, aiškiaregė kažkokia.
- Nūū, moku. Tarkim.
Pavartęs akis laukia to daikto, supranta, kad čia suka kažką nedoro jau.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 2:02

- moki tai moki
pasako laiminga prisiminus, kad senuradiju jį fotelį ramsto. Po kelių sekundžių radijas jau pas Damoną
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 4:23

Paima tą radiją visas susiraukęs, kaip nežinia kas, nieko nemoka jis, užkraus visi jį darbais. Susiradęs šituose namukuose rozetę įkišo radijo laidą į lizdą ir užtrankęs jį paspaudžia įjungimo mygtuką. Nieks neveikia, prarado įgūdžius matyt. Sumąsto čia tokį gudrų planą.
- Turbūt nešiuos aš jį, rytoj gražinsiu sveiką, gyvą ir sutaisytą
Palinksėjo galvute atsisukęs į ją, neturės gi po to progos susitikti, nebent Kath išgadins visus namo prietaisus, arba sugriaus jį ir Damoniukas statybininku įsidarbins
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 19:10

Vaikas nebesugalvoja kaip užlaikyt tą dėdę tai prieina, perbraukia pirštais per krūtinę ir įsisiurbia jam į lūpas. maždaug atlygis čia.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 19:38

Suklusęs žiūrėjo kokį čia evil planą sumąstė Kathukas. Jai prisiartinus ir susiliejus jų lūpom antakiai iššoko ant kaktos, mat vaikas nesitikėjo tokio atlygio. Bet ale geresnio nesugalvojo. Damoniukas principingas bičas, po viso to amžiaus pasidarė. Apsimetė užsispyrusiu, labai pavojingu ir piktu, žaidimų nežaidžiančiu meistru. Nejudindamas lūpų, kurias ji bučiavo staigiai sugriebė jai kaklelį, kuris atrodė toks liesutis, vos ranką apčiuopiamas. Prirėmęs kažkur prie sienos, kad ta net skilo kažkur, neatsispyrė pagundai paskanauti jos lūpų po tokio ilgo laiko tarpo. Besiplaikstydamas į visas šalis spaudė jos veidą prie savojo bučiuodamas.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 20:04

Kathukas džiaugdamasis, kad evil planas pavyko, pagalvoja, kad per anksti džiaugias, kai supranta, kad Damoniukas užmiršo kaip bučiuotis. pajutus jo rankas ant savo kaklo apsivynioja jį rankom, o prirėmus jam ją prie sienos ir pagaliau pradėjus bučiuot. K pasijunta šiokia tokia nugalėtoja. Ale vaikutį bučiuotis privertė. Vieną rankele sugriebus jo plaukus neatsitraukia nuo lūpų.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 20:14

Uch, damn it. Ką ji jam padarė? Hipnostikė. Toks geras ir doras vaikas buvo, o dabar jau ėmė ir laižytis pradėjo, nū žuožiu, kad iš darbo išmes faktas, kad išeis iš šitų namų, kai šitokie įvykiai vyksta, ne. Lūpom slystant kažkur prie kaklo, rankas nuleido prie liemens jį apglėbdamas, dabar vaikas supranta, jog tik vos ją pamatęs visą laiką to ir norėjo.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 20:26

Jeigu ji hopnozint galėtų, padarytų, kad tai nesibaigtų niekad. pasisekė Katherinai. ką norėjo ta ir gavo. Apglėbusi jį tvirčiau vos nesutraiško, bučiuoja toliau vieną rankelę pakišus po jo maikute. Vieną koja brauko jo koją, aukštyn, žemyn, aukštyn žemyn mėgaudamasi iš jo gaunamais bučiniais. Bet kiek džiaugsmo vaikui. po 100 metų vaikas pagaliau meilės iš Damonėlio gavo.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 20:38

Nesutraiškys čia tokio, kad ir kaip spaustų, neįmanoma. Bučkiais perpila Kathuką, tokiais saldžiais, saldžiais, šokolado skonio. Rankoms atsidūrus ant jos užpakaliuko truputuką kilstelėjo, pasodinęs ją ant kažkokio stalelio, neatitraukė lūpų nuo josios.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 20:41

O Kathukas mėgsta šokoladą, labai mėgsta. Atsidūrus ant staliuko apsivynioja kojom jo liemenį bučiuodama jo šokoladines lūpas. Žaibo greičiu nuvelka jo maikutę pirštais bėgiodama per jo nuogą nugarą
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 20:47

Tikrai, kad mėgsta, suvalgys visą gi tuoj, pamatys, visas iš šokolado padarytas. Šokoladinis zuikis pedofilas čia. Perbraukė pirštukais per jos nugarą, apačioj užkabinęs palaidinę ją kiek kilstelėjo, kol visai nuvilko, pamatęs jos iš liemenėlės krentančią krūtinę nieko nelaukęs puolė leistis liežuvio galiuku prie jos.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 20:53

pamatė, kad jis visas šokoladinis tai valgyt pradėjo. Pradėjo valgyt nuo kaklo, lūpom bučiuodama jo odą ir liežuviu jausdama šokolado skonį. Susitiko du pedofilai į vienus namus. Nieko gero nežadantis reikalas, oj nieko gero.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 21:01

Žodž, abu vaikai užsiėmę, vienas tą, kitas aną, dar kitas tuoj atsiras. Liežuviu pasiekęs jos krutinę, rankomis nušliaužė iki liemenėlės atsegtuko, atsegęs tuos tris knypsiukus, numetė ją kuo toliau. Gašš, ir kam Kathukui tokios apsaugos. Liežuviu galiuku pasimėgavęs krūtine, grįžta prie jos lūpų.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 21:12

Rankom susiradus kelnių diržo sagtį bando greičiau ją pašalint vis dar neatsitraukdama nuo jo kaklo, o vėliau ir lūpų. Pagaliau pašalinus diržą atsega kelnes
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 21:22

Pajutęs atsegtas kelnės jos pačios nukrenta, krč, per plonas Damonėlis. Tam diržai ir reikalingi, kad prilaikytų ir Kathukui darbo pridarytų. Išsikabarojęs iš kelnikių pasiremia į stalelį ant kurios buvo Kathukas viena ranka. Suėmęs jos veidą kita ranka toliau bučiavo
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 21:28

džiaugias Kath, kad lankstytis nereiks, kad numautų kelnes. šaunuolis Damoniukas, kad kūdinas. glostydama jo liekną kūną bučiuoja jo saldžiai nuostabias lūpytes.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 21:36

Dabar šitas nežino kaip daryt, šiaip ar taip Kathuką pakelt reikia, mat su kelnytėm tikrai neliks. uch. Rankytėm suėmęs jos kelnių sagutę ją atsegė ir kažkaip pakeldamas su visom kelnėm jas nuvilko, jėėj, net triūsikėliai kartu nusivilko, sekas jam šiandien. Švystelėjo rūbelius į kažkurią pusę. Gašš, prisiglaudęs prie jos nužiūrinėjo kūnelį, va ką reiškia po amžiaus amen.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 21:44

Katherine nepatenkinta, kad jos Jurgeliui meistreliui taip pasisekė, o jai ne nuvelka jo apatinius. Va dabar vaikas tikrai negali nuo bernelio akių atitraukt. Ale jis dar gražesnis nei prieš šimtą metų. Nusprendė ji, kad vaikas mankštinos stipriai
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 21:56

Wtf, gi džiaugtis turėtų, kad vaikui sekasi, o savo triusikėlius paliko jai nuvilkti, gi malonumas kiekvieną rūbą iš vaiko atimti. Jop, mankštinos vaikas, su bokso pirštinėm boksavo į kriaušę vardu Stefanas, vat kokie raumenukai. Ravrr. Abu kadangi nuogutėliai buvo, pradėjo jos glamonėt viską išsijuosęs, lūpas prilipdė prie kaklo, pamalonintas šypsojosi. Ne viena Kath to norėjo, taigi abu laimėjo.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 22:10

Bet gi Damoniukui taip lengvai išėjo iškart du zuikius vienu šūviu nušaut, o Kathukas vargo kol kelnes numovė. gerai, kad bent jau Jurgelis nesispardė, o tai visai problemų būtų kilę. vos murkt nepradėjo jo raumenukus pamačius. kaip kačiukas nagučius į nugarą suvarė. tai maždaug ir turėjo reikšt rawrrrrrrrrrrrrrrrrrr. gerai gerai, laimėjo abu, bet Kathukui labiau sekas tokių seksių šalia turėt. rankom glosto jo krūtinę, džiaugias, kad jis nesekė Pikul mada ir krūtinės nesididino.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 22:28

Dabar jam pasisekė, paskui jai pasiseks. Jurgelis? Spardytis? No way.
Pajutęs įstrigusius nagučius į jo nugarą, primerkė akytę. Kokie nagai ten, peiliai kakie tai. Skauda, bet smagu, į smulkmenas nesigilins, nors ir plaukus nurauna. Prisitraukęs ją arčiau nužiūrinėjo veidą, keistai jautės, kaip iš saulės iškritęs.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 23:29

Nu ką Kathukas žinot gali? Tai aršus Jurgelis atrodo.
K jautė kaip galvytė sukas iš to malonumo, jautė taaaaip arti jį šalia savės, jautė kiekvieną jo kvėptelėjimą ir prisilietimą. Žiūrėdama į jį pamatė, kad tas seksius dar ir įdegęs gražiai. gerai kai į lauką gali išeit saulei šviečiant.
Atgal į viršų Go down
Damon Salvatore
You said you loved me you're a liar... Cause you never, ever, ever did baby...
Damon Salvatore


Rašiau, rašiau ir parašiau : 254
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01
Miestas : Mystic Falls

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 23:46

Gerai, gerai po saule, geriau nebūna. Na, išskyrus šią akimirką. Nosies galiuku perbraukęs per jos veidą, abiomis rankomis suėmė jos liemenį, klausiamu žvilgsniuku pasižiūrėjo, mat jau nori į virtualų pedofilijos pasaulį pereit.
Atgal į viršų Go down
https://thevampirediaries.editboard.com
Katherine Pierce
Don't play with a bitch who knows how to play better.
Katherine Pierce


Rašiau, rašiau ir parašiau : 192
In The Vampire Daries aš nuo : 2011-03-01

Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 EmptyŠt. 5 03 2011 - 23:59

nuo kada jis toks mandagus, kad klaustų ir nuo kada Kath tokia gera, kad nesutiktų?
rankele perbraukia per jo veidą ir krimsteli į lūpą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Svetainė - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Svetainė   Svetainė - Page 4 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
The Vampire Diaries :: Pierce's-
Pereiti į: